Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Експерти оцінили активність нардепів на виборчих округах Рівненщини (Дослідження)

Західна Україна

Експерти оцінили активність нардепів на виборчих округах Рівненщини (Дослідження)

Однією з форм діяльності народного депутата є робота з виборцями. Це стосується як депутатів обраних у мажоритарних виборчих округах, так і тих, хто був обраний за партійними списками у загальнодержавному виборчому окрузі. Відповідно до ст. 7 ЗУ “Про статус народного депутата України”, народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, зобов’язані підтримувати зв’язок з виборцями своїх округів.

[quote style=’1′ cite=”]Читайте також: Законодавча активність від нардепів мажоритарників Рівненщини[/quote]

активність нардепів на виборчих округах Рівненщини

Форми роботи народного депутата в окрузі, які прямо або опосередковано випливають з норм Закону України “Про статус народного депутата України”:

  • особистий прийом громадян;
  • зустрічі з виборцями, колективами підприємств, установ та організацій, об’єднаннями громадян;
  • відвідування органів державної влади та органи місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій;
  • у межах реалізації права на невідкладний прийом – зустрічі з керівниками та посадовими особами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, громадських організацій і політичних партій;
  • участь з правом дорадчого голосу у роботі сесій органів місцевого самоврядування; участь у розгляді в органах державної влади і органах місцевого самоврядування пропозицій та вимог виборців, інших питань, пов’язаних із здійсненням депутатських повноважень;
  • розгляд звернень виборців;
  • можливість залучати до участі у розгляді пропозицій, заяв і скарг, які надійшли на його ім’я, а також у прийомі громадян посадових осіб органів державної влади і органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій;
  • інформування виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ, на зборах виборців.

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала активність мажоритарників з Рівненщини протягом лютого – жовтня 2016 року. Загалом за цей період парламентарі на 5 провели 52 особистих прийому громадян, 30 разів брали участь у сесіях місцевих рад, 110 разів –у публічних заходах.

Юрій Вознюк у лютому-жовтні 2016 року провів 30 особистих прийомів виборців округу, 11 разів брав участь у сесіях місцевих рад, 21 раз – у публічних заходах.

Олександр Дехтярчук провів 3 особистих прийоми, 7 разів брав участь у засіданнях місцевих рад, 43 – у публічних заходах в окрузі.

Сергій Євтушок провів 5 особистих прийомів, 9 разів брав участь у засіданнях місцевих рад, 18 – у публічних заходах.

Василь Яніцький провів 7 особистих прийомів виборців, 3 рази брав участь у роботі місцевих рад, 19 – у публічних заходах округу.

Олег Осуховський провів 7 особистих прийомів виборців та 5 разів брав участь у публічних заходах.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації


Вверх