Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Як і хто відновлює медичну галузь: Аналітика обіцянок голів ОДА Західної України
  Головне зображення ілюстративне

  Інфографіка

  Як і хто відновлює медичну галузь: Аналітика обіцянок голів ОДА Західної України

  Аналітичний сайт Слово і діло проаналізував, що голови обласних державних адміністрацій роблять для відродження медичної галузі в регіонах. На Сайті громадської журналістики зосередимо увагу на тому як відновлюють медичну галузь в регіонах Західної України.

  Найбільше обіцянок, які стосувалися медичної галузі дав очільник Львівської ОДА. З шести його обіцяно виконано 3, зокрема це відкриття в Новояворівській центральній лікарні ще одного відділення гемодіалізу, та відкриття таких ж відділень у Стрийському та Буському районі. Не виконав Олег Синютка обіцянки, щодо відновлення перинатального центру у 2017 році. Ще дві обіцянки Синютки, є такими що знаходяться в процесі виконання.

  Голова Тернопільської облдержадміністрації – Степан Барна давав три обіцянки, що стосуються медичної галузі, усі вони знаходяться у процесі виконання. Зокрема Барна обіцяв створити кардіологічний центр.

  Очільнини Івано-Франкіської, Чернівецької та Закарпатської ОДА давали по одній обіцянці стосовно відродження медичної галузі.

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль обіцяв, що у 2016 році не буде скорочення лікувальних закладів. Свою обіцянку він виконав.

  Олександр Фищук також виконав обіцянку, щодо створення центру з надання медичних послуг учасникам АТО.

  Олег Гончарук обіцяв створити центр госпітального округу. Дана обіцянка голови Івано-Франківської ОДА вважається такою, що знаходиться у процесі виконання.

  Згідно інфографіки наведеної нижче, голови Волинської та Рівненської ОДА не давали обіцянок, які б стосувалися відродження медичної галузі у їх регіонах:

  Західної України відновлюють медичну галузь

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх