Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Життя

  Водії маршруток Луцька не будуть возити матерів із дитячими візочками

  Як розказав головний в управлінні транспорту та зв’язку Луцька Віктор Кукішев, маршрутні таксі можуть не зупинятися перед матерями з дитячими візками. Це рішення було оголошено 16 травня 2018 року, на засіданні виконкому міської ради Луцька.

  Також, на засіданні начальник управління заявив, що на усі скарги громадян, стосовно водіїв, можуть реагувати тільки власники та директори тих установ, на які працюють водії. За інформацією від головного транспортника міста Луцьк, водії не можуть бути покарані управлінням транспорту міста. Також Кукішев зазначив, що водії мають право не підбирати на зупинках матерей із дитячими візками. Про це повідомляє сайт Волинь 24.

  Як відомо, нещодавно у місті Луцьку подорожчала вартість проїду у маршрутних таксі. Ціна зросла на одну гривню, с 4 до 5.

  Член виконкому Алексєєв був невдоволений і зауважив, що з цією проблемою потрібно щось робити. За його словами водії мають право курити, нецензурно виражатися та грубіянити мешканцям, а мати з дитиною повинна стояти і чекати, доки її не забере пристойний та ввічливий водій.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх