На Рівненщині “В полоні…” опиниться районний центр

Саме “В полоні…” отримала назву перша збірка молодої поетеси Наталії Мосійчук із Сарн, яку незабаром презентують в місті.

В полоні якої поезії опиняться сарненчани – дізнатися можна буде уже 5 червня. Презентацію збірки організатори вирішили провести під відкритим небом, у одному із культурних центрів міста – сквер “Залізничник”, в якому відпочиває різна молодь.

24-річна поетеса, незважаючи на свою економічну освіту, не припинила писати вірші, які з юнацького захоплення переросли в хобі.

Основою збірки стала поезія, зміст якої передає душевний стан, емоції та почуття поетеси в певний період життя. Ситуації, описані у віршах – це не завжди власні історії, але для того, щоб передати весь біль чи щастя, кожне слово і речення авторка пропускала через себе. 5 чорно-білих ілюстрацій (до кожного розділу) та прозовий уривок. Назви розділів – цитати з книг та вислови відомих людей.

– В організації, оформленні та безпосередньому друці збірки допоміг мені мій чудовий знайомий, друг і просто хороша людина Руслан Петрушко, який має власну друкарню “Акула”. Саме завдяки йому ця маленька книга побачить світ і, маю надію, знайде свого читача, – говорить автор збірки Наталія Мосійчук. – Чому “У полоні…”? Тому що в ній містяться вірші не лише про кохання, а й про війну, Майдан і побут. Мої думки часто опиняються у полоні музи, почуттів, кохання, болю, щастя та війни. Саме ця назва точно описує мій душевний стан.

Про це Сайту громадської журналістики повідомили організатори заходу.

Автор: Андрій Логащук