Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному розпочали збирати кошти на ART-дворик (Фото.Відео.)

гроші гривні сто гривень
Головне зображення ілюстративне

Життя

У Рівному розпочали збирати кошти на ART-дворик (Фото.Відео.)

15 жовтня у Рівному відбувся фестиваль урбаністики –  URBAN FEST. На заході рівнянам проводили майстер-класи та лекції, показували короткометражне кіно та пригощали різноманітними смаколиками. Приводом такого фесту у Рівному став ART-дворик на вул.Словацького 3а, на який на URBAN FEST.RIVNE організатори розпочали збирати кошти.

В рамах заходу, організатори презентували ідею створення унікального дворика у місті Рівному. Учасники заходу могли побачити зменшену копію цього місця та оцінити дизайнерський задум.

Організатор URBAN FEST Вікторія Серветник та дизайнер Оксана Іванова презентують ідею ART- дворика [quote style=’1′ cite=”]- Ключовою ознакою сучасної урбаністики є все більша кількість урбаністичних практик, заходів, що спрямовані на максимальне залучення громадськості до процесів розвитку міста не лише на рівні прийняття остаточних рішень (громадські слухання). Тому такі події як фестиваль чи виникнення проектів по створенню громадських просторів, як на мене, є одними з ключових для майбутнього сучасного Рівного, – зазначила співорганізатор фестивалю Вікторія Серветник.[/quote]

Дизайнерський задум  ART- проекту.

На фестивалі також презентували деякі проекти, які жителі міста хочуть реалізувати в рамках Громадського бюджету міста Рівного.

Учасники фесту були глядачами фаєр-шоу, яке було чи найтеплішою подією цього дня.

Ідея такого куточку нова для нашого міста,  але попри це організатори фестивалю залучили десятки партнерів та продовжують втілювати ART-задум в життя. Наразі активісти в рамках фестивалю зібрали – 13 300 гривень.

Далі буде…Коментарі
Вверх