Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чому варто надавати перевагу дизайнерським аксесуарам?

Головне зображення з сайту dotebe.com.ua

Життя

Чому варто надавати перевагу дизайнерським аксесуарам?

Дизайнерські аксесуари – це ексклюзивні і стильні речі, які можна підібрати відповідно до смакових цінностей, якості і ціни.

В даний час популярним чоловічим аксесуаром є краватка-метелик. Він доповнює образи як офіційні, так і щоденні, і є одним з головних показників смаку чоловіка. А в давнину аксесуар символізував статус особи.

Багато чоловіків обирають метелики від дизайнерських виробників, оскільки саме вони є унікальними і неповторними, тому навряд чи зустрінуть ще 5 людей, прогулявшись по місту, в такому ж аксесуарі.

Якість головний критерій при виборі дизайнерських аксесуарів

Якість – це те, що в першу чергу потрібно брати до уваги при виборі аксесуарів. Дизайнери зазвичай намагаються обирати якнайкращі складові, аби їхня продукція і репутація була конкурентно -спроможними. При виборі краватки-метелика обов’язково звернути увагу на декілька показників:

  • Тканина – матеріал з якого виготовлений аксесуар. Зазвичай для пошиття метелика використовують бавовняні тканини, які є натуральними, шовкові і поліесторові-синтетичні;
  • Фурнітура – вагомий показник, від якого буде залежати період зносостійкості виробу, оскільки навіть при якісному підборі тканини, регулятори, або ж гачки можуть зламатися, що зробить виріб непридатним у використанні;
  • Шви – більшість покупців не звертають увагу на це, але лише вмілі фахівці зможуть пошити якісний виріб з рівними строчками і оздобленням;
  • Естетичність виробу – аксесуар повинен підходити до одягу, з яким Ви плануєте поєднувати його;
  • Ціна – звісно, ми хочемо купити якомога дешевше, але чи завжди це виходить так? Кожна річ має свою цінну, а якісна тим більше. Проаналізувавши ринок, ми зробили висновок, що вартість якісної краватки метелика становить не менше 300 гривень і орієнтовно коливається до 900 гривень. Тому обирати якісний аксесуар чи дешевий, вибір за Вами.

Нові бренди пропонують кращу якість за меншу ціну

В сучасному світі постійно спостерігається поява нових брендів, але далеко не всі з них залишаються на ринку. Так в чому ж проблема? Не всі бренди дійсно є дизайнерськими, точніше відсутня їхня унікальність. І покупці обирають найкращих, опираючись на попередні характеристики. Навіть було проведено дослідження, що покупці готові переплачувати на 20% улюбленому бренду, ніж змінити його.

Нещодавно були випущені дизайнерські чоловічі краватки-метелики від IPAM (ІПАМ). Вдало поєднана тканина за якістю і колірною гамою разом з фурнітурою не заставили чекати результату, а саме стильної колекції метеликів краваток. Вироби бренду IPAM залишають позитивні враження. Згодом виробники обіцяють появу нових колекцій.

На правах реклами.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх