Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення з сайту dotebe.com.ua

  Життя

  Чому варто надавати перевагу дизайнерським аксесуарам?

  Дизайнерські аксесуари – це ексклюзивні і стильні речі, які можна підібрати відповідно до смакових цінностей, якості і ціни.

  В даний час популярним чоловічим аксесуаром є краватка-метелик. Він доповнює образи як офіційні, так і щоденні, і є одним з головних показників смаку чоловіка. А в давнину аксесуар символізував статус особи.

  Багато чоловіків обирають метелики від дизайнерських виробників, оскільки саме вони є унікальними і неповторними, тому навряд чи зустрінуть ще 5 людей, прогулявшись по місту, в такому ж аксесуарі.

  Якість головний критерій при виборі дизайнерських аксесуарів

  Якість – це те, що в першу чергу потрібно брати до уваги при виборі аксесуарів. Дизайнери зазвичай намагаються обирати якнайкращі складові, аби їхня продукція і репутація була конкурентно -спроможними. При виборі краватки-метелика обов’язково звернути увагу на декілька показників:

  • Тканина – матеріал з якого виготовлений аксесуар. Зазвичай для пошиття метелика використовують бавовняні тканини, які є натуральними, шовкові і поліесторові-синтетичні;
  • Фурнітура – вагомий показник, від якого буде залежати період зносостійкості виробу, оскільки навіть при якісному підборі тканини, регулятори, або ж гачки можуть зламатися, що зробить виріб непридатним у використанні;
  • Шви – більшість покупців не звертають увагу на це, але лише вмілі фахівці зможуть пошити якісний виріб з рівними строчками і оздобленням;
  • Естетичність виробу – аксесуар повинен підходити до одягу, з яким Ви плануєте поєднувати його;
  • Ціна – звісно, ми хочемо купити якомога дешевше, але чи завжди це виходить так? Кожна річ має свою цінну, а якісна тим більше. Проаналізувавши ринок, ми зробили висновок, що вартість якісної краватки метелика становить не менше 300 гривень і орієнтовно коливається до 900 гривень. Тому обирати якісний аксесуар чи дешевий, вибір за Вами.

  Нові бренди пропонують кращу якість за меншу ціну

  В сучасному світі постійно спостерігається поява нових брендів, але далеко не всі з них залишаються на ринку. Так в чому ж проблема? Не всі бренди дійсно є дизайнерськими, точніше відсутня їхня унікальність. І покупці обирають найкращих, опираючись на попередні характеристики. Навіть було проведено дослідження, що покупці готові переплачувати на 20% улюбленому бренду, ніж змінити його.

  Нещодавно були випущені дизайнерські чоловічі краватки-метелики від IPAM (ІПАМ). Вдало поєднана тканина за якістю і колірною гамою разом з фурнітурою не заставили чекати результату, а саме стильної колекції метеликів краваток. Вироби бренду IPAM залишають позитивні враження. Згодом виробники обіцяють появу нових колекцій.

  На правах реклами.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх