Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Івано-Франківськ

  В Івано-Франківську немає місця для поховання героїв

  Місця для поховання героїв в Івано-Франківську катастрофічно бракує. Виконком вирішив відвести для почесних поховань додаткову ділянку землі у Франківську.

  Місця для поховання героїв, в т.ч. для загиблих воїнів АТО, відведуть у с. Чукалівка поблизу столиці Прикарпаття. Там планується створити алею слави на 80 місць.

  Створення та упорядкування алеї доручили Роману Микулі, очільнику КП Міська ритуальна служба. Як пояснив керівник служби, ділянка під поховання буде знаходитися біля одного із в’їздів до Івано-Франківська.

  За словами Микули, для поховання будь-кого на алеї слави буде потрібно отримати схвалення міського голови. Тому вирішувати, хто саме буде похований на почесному цвинтарі, матиме мер, що дасть також додаткові можливості для розподілення почестей посадовцю.

  Виконком підтримав проект одноголосно. Крім самого рішення виконкому також оприлюднено план-схему ділянки. На вході до алеї буде знаходить великий напис Алея Слави. Ділянка довжиною 80 метрів матиме ширину в 6 метрів. За розрахунками проектувальників схеми, цього вистачить саме на поховання 80 героїв.

  Редакційна колегія Сайту громадської журналістики Колона висловлює сподівання, що ділянка цвинтаря так і залишиться просто шматком зеленого газону, і його не використають за призначенням.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх