Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  У скільки новорічні свята обійшлися Луцьку, Рівному, Львову, Ужгороду, Чернівцям та Івано-Франківську

  Івано-Франківськ

  У скільки новорічні свята обійшлися Луцьку, Рівному, Львову, Ужгороду, Чернівцям та Івано-Франківську

  Святкування 2021 нового року уже минули, в центрі обласних центрів розібрали ялинки та новорічні ілюмінації. Про те скільки ж коштів було витрачено у Луцьку, Рівному, Львові, Ужгороді, Чернівцях та Івано-Франківську на новорічні свята з бюджетів місцевих рад читайте нижче.

  Цього року святкування нового року було не таким як зазвичай і спричинено це було звісно ж карантином та обмеженнями, які карантин супроводжував. Які витрати під час боротьби з пандемією дозвололи собі обласні центри Західної України дізналися з матеріалу Чесно.

  Для новорічних святкувань у Луцька міська рада передбачила більше 1 мільйона гривень, з яких 276 тисяч було заплановано витратити на новорічно-різдвяні заходи, ще 243 тисячі гривень на подарунки для дітей учасників АТО, та інших вразливих груп та пільгових категорій. У місті щороку прикрашають 3 ялинки які ростуть в центрі міста, а тому коштів на придбання ялинок не передбачено. Але передбачалися ще витрати у розмірі 200 тисяч гривень для здійснення закупівель іграшок та гірлянд. Ще одна стаття витрат на яку витратили кошти з міського бюджету це вітальні листівки та сувеніри від міського голови Ігоря Поліщука.

  У Чернівцях до підготовки святкувань було витрачено 738 тисяч гривень ці кошти були спрямовані для придбання новорчіних прикрас, встановлення ялинок і оздоблення, а також оздоблення фотозон.

  В Ужгороді на святкування з міського бюджету було відведено 216 тисяч гривень ці витрати спрямовувалися на демонтаж ялинки, новорічні ілюмінації, прикраси та подарунки для дітей.

  У Львівській міській раді повідомляють, що на новорічно-різдвяні свята 2020 року витрати склали 174 тисячі гривень. Серед яких є такі статті витрати як встановлення ялинки та забезпечення культурно-мистецької програми.

  В Івано-Франківську на витрати для новорічних святкувань передбачили 170 тисяч гривень, а з бюджету Рівненської міської ради витрали 128 тисяч гривень.

   

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх