Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Через петицію громада може формувати порядок денний Рівненської обласної ради

порядок денний Рівненської обласної ради
Реклама

Новини

Через петицію громада може формувати порядок денний Рівненської обласної ради

Порядок денний Рівненської обласної ради тепер можна формувати за допомогою мережі інтернет. На сайті обласної ради з’явився розділ “Петиції”, де кожен житель Рівненщини може підтримати уже існуючу петицію чи запропонувати власну.

Апарат обласної ради дану функцію назвав: “Народна петиція”. – “‘Це продукт консолідації зусиль обласної ради та громади у прагненні йти спільним шляхом до прозорого і демократичного суспільства”, – цитата із сайту обласної ради.

Щоб Ваше питання потрапило в Порядок денний Рівненської обласної ради потрібно назбирати 500 голосів. Власне після цього, відповідно до регламенту “Народних петицій” депутати мають розглянути питання на сесії обласної ради та винести по ньому рішення.

Для того щоб проголосувати за петицію чи запропонувати свою потрібно зареєструватись на сайті Рівненської обласної ради, і після цього Ви повноцінно можете формувати порядок денний Рівненської обласної ради. Реєстрація займає декілька хвилин, обов’язкова наявність електронної адреси.

Для того щоб додати петицію на обговорення потрібно сформувати такі складові петиції:

– Назва

– Опис петиції

– Вимоги петиції

– Додати ілюстрацію-фото

Наразі на сайті лише дві петиції, за які проголосували лише близько десятка людей. Сайт громадської журналістики надалі буде слідкувати за “Народними петиціями” та інформувати своїх читачів про важливе.

 

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
2 Comments
Реклама
  • Додумались зробити. Головне щоб громада використовувала це.

  • Тарас

    У районах би зробили!

ТОП

Реклама
Реклама
To Top