Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Львівщині зріс показник будівництва житла
  Головне зображення ілюстративне

  Над прірвою з іржі

  Запускається новий проект Kolona.net: “Над прірвою з іржі”

  На сайті Kolona.net запускається новий проект “Над прірвою з іржі”. Тема проекту – моніторинг фінансового стану житлово-комунального господарства в обласних центрах західної України.

  Починаючи з липня 2015 року, на нашому сайті будуть з’являтися статті, пов’язані зі станом ЖКГ у найбільших містах західної України. Запускається новий проект для того, щоб дати можливість громадам цих міст дізнатися більше про те, наскільки ефективно розподіляється бюджет у сфері ЖКГ. Використовуючи запити на інформацію, ми будемо отримувати усю необхідну інформацію, а згодом будемо її оприлюднювати у нас на сайті у більш-менш доступній формі.

  Пояснювати, чому ми обрали таку тему для проекту, навряд чи варто. Кожен міський житель щодня стикається із такими проблемами, як засміченість вулиць, перебої з постачанням води, поломки ліфтів, руйнування будинків і тривала відсутність їх капітального ремонту. Цей список продовжувати можна довго, але суть залишається одна: з цими проблемами наші комунальники справляються вкрай рідко, а гроші з бюджету таки йдуть кудись у небуття, щоб потім більше не повернутись.

  Саме тому, ми порахуємо гроші місцевих жителів, які витрачаються переважно на іржаві труби та зарплатню начальників, але аж ніяк не на благоустрій наших з вами домівок. Сподіваємося, що наші дослідження допоможуть читачам переконатися у потребі змінити нинішню систему ЖКГ. Комусь це додасть аргументів на користь старих горезвісних “жеків”, комусь – на користь того, щоб самостійно братися за покращення умов життя. Але тим, хто не залишиться байдужим, ця інформація точно знадобиться.

  Ми будемо аналізувати такі показники роботи житлово-комунальних підприємств:

  • витрати на оплату праці комунальників;
  • розміри премій керівників ЖКП;
  • собівартість обслуговування будинків та прибудинкової зони в різних містах;
  • витрати на ремонти та матеріальну базу.

  Таким чином, ми зможемо обґрунтувати доцільність зміни ЖКГ в Україні, або ж покажемо, що ця галузь в Україні – в порядку.

  Слідкуйте за нашими статтями та повідомленнями і залишайте коментарі та побажання щодо нашого проекту в коментарях, а також відправляйте на пошту [email protected].

  Якщо Вам сподобалось, що у нас запускається новий проект, і Ви маєте ідеї щодо подібних потрібних досліджень – зв’язуйтесь із нами, і ми обов’язково приділимо вашим пропозиціям потрібну увагу.

  Відкрити матеріал


  2 коментарі

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх