Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Івано-Франківськ

  Як Садовий, Надал, Хомко та Марцінків виконують обіцянки щодо дитсадків

  Питання дитячих садочків в Україні залишається досить актуальним. Питання їхньої кількості та реконструкції постійно піднімається різними представниками влади. Сьогодні пропонуємо переглянути як Садовий, Хомко, Надал та Марцінків виконують обіцянки щодо дитсадків.

  Матеріал написаний на основі даних сайту Слово і Діло.

  Руслан Марцінків – міський голова Івано-Франківська дав найбільшу кількість обіцянок, щодо дитсадків серед мерів Західної України. Виконаною вважається обіцянка збудувати нові дитячі садки. У процесі виконання знаходяться такі обіцянки як збудувати ще 5 дитячих садків, відкрити дитячий садок на вулиці Хоткевича, облаштувати дитячий садок на місці четвертої поліклініки, а також облаштувати дитячі садки на вулицях Бандери та Чорновола.

  Обіцянок які стосуються дитячих садків у рівненського мера Володимира Хомка – 4. До його обіцянок входить відкриття дитячого садочку на вулиці Коновальця у 2019 році, повернути та обладнати дитячий садок “Вишенька, обладнати корпус пенітенціарної служби на вулиці Дубенський під дитсадок. Усі ці три обіцянки об’єднуються у його четвертій обіцянці а саме збільшити кількість дитячих садків. Жодна з цих обіцянок Хомка не виконана, про те час на їх виконання у нього ще є.

  Мер Львова Андрій Садовий має 2 обіцянки, щодо дитячих садків: повернути всі орендовані приміщення дитячим садкам та відкрити 1 тисячу місць у дитячих садках у 2019 році. Жодна з обіцянок поки що не виконана.

  У Тернопільського міського голови Сергія Надала є лише 1 обіцянка на задану тему, яку він уже встигнув виконати – облаштувати повноцінний дитячий садок на вулиці Злуки.

  Більше детально про обіцянки мерів щодо дитсадків з інших міст України дивіться в інфографіці:

  Відкрити матеріал


  Вверх