Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  симфонічний рок-оркестр "BREVIS"

  Афіша

  Для львів’ян виступатиме симфонічний рок-оркестр “BREVIS”

  Триб’ют-концерт “МУЗИКА СЕРДЕЦЬ. РОК-ЛЕГЕНДИ” у Львові! Середа, 30 квітня, у концерт-холі “Міленіум 2.0” (проспект Чорновола, 2) симфонічний рок-оркестр “BREVIS” представляє свою концертну програму.

  симфонічний рок-оркестр "BREVIS"

  Симфонічний рок-оркестр “BREVIS” запрошує друзів відсвяткувати 10-річчя творчості оркестру разом!

  Симфонічний рок-оркестр “BREVIS” створений в Рівному в 2004 році. Незважаючи на порівняно молодий вік, колектив відомий поціновувачам музики не лише в м. Рівне, а й за його межами. Молоді, талановиті музиканти з успіхом презентують нові та нові програми. Вкладена душа і мистецьке виконання творів професійними музикантами не залишають байдужими слухачів України та Польщі вже упродовж багатьох років.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проблеми українського бюджету. ІНФОГРАФІКА

  симфонічний рок-оркестр "BREVIS" “МУЗИКА СЕРДЕЦЬ. РОК-ЛЕГЕНДИ” симфонічний рок-оркестр “BREVIS”  – це справжній симбіоз мистецтва, проявом якого стало органічне поєднання роботи симфонічного оркестру, рок-музикантів та талановитих вокалістів. Вкладені в проект знання, музичний смак та професіоналізм перетворили шоу на феєрію музики, яка зачаровує неординарним звучанням хітового року. Хіти легендарних рок гуртів та виконавців – Nazareth, Scorpions, AC/DC, Deep Purple, Aerosmith, Metallica, Nirvana, Queen, Pink Floyd, Depeche Mode, Led Zeppelin, Bon Jovi, Europe, Roxette, Muse, Ozzy Osbourne, Michael Jackson, Robbie Williams – у виконанні симфонічного оркестру створюють неймовірні відчуття довершеності й водночас вражають новизною звучання завдяки цікавому аранжуванню, здійсненому керівником оркестру Геннадієм Фіськовим. Новизна та свіжість музичних ідей проекту гарантує великий резонанс та інтерес публіки до цього дійства.

  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Виступ рок-оркестру 

  Ціна – від 100 до 250 гривень, а позитиву і насолоди набагато більше! Жоден поп-виконавець не зможе передати ту енергетику, яку ви відчуєте через органічне та згуртоване звучання інструментів тридцяти музикантів та спів вокалістів!

  Замовлення квитків на сайті та за телефоном (097) 0000-754

  Відчуй музику так, як відчуває її оркестр “BREVIS”!

  Інформація з сайту Brevis

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх