Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Реклама

Західна Україна

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Рівненські копи попереджають! Люди, які не вміють їздити і паркуватись, тепер стануть трішки популярнішими. В соціальній мережі  на сторінці патрульних у Рівному створено новий альбом – “Автохами“.

Кожен, хто побачить не правильно припарковане авто або інше порушення правил, може сфотографувати це на свій телефон і закинути в альбом. Під фото бажано вказати адресу на якій зафіксували порушення.

Такі дії жителів Рівного допоможуть патрульній поліції міста швидше навести лад у місті із порушеннями.

В альбомі вже є 28 фотографій, пропонуємо деякі із них до Вашої уваги:

Всі інші фото переглянути чи додати нові можна на сторінці патрульної поліції Рівного за посиланням.

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
2 Comments
Реклама
 • Юра

  Будь-ласка автори таких та подібних статтей перед їх написанням відкривайте ПДР: п.В ст.15.10 Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.
  Так, на першому фото авто припарковані відповідно до ПДР, 2 фото під питанням наявність 2 м, бо дія знаку поширюється на проїжджу частину, а авто стоїть на тротуарі, 3 фото – є порушення, але знайдіть будь-ласка людей які ходять по тротуару де припарковане авто (не включаючи чоловіка на фото, який йде до свого авто), по вул. Шкільна пішоходи вже багато років рухаються по проїжджій частині; фото 4 є порушення бо авто припарковане не біля краю тротуару, але прохід для пішоходів широкий.
  Це моя особиста думка, прошу продовжити обговорення фото.

  • Miroslav Korolyak

   Дозволь запитати, а з чого ти взагалі взяв, що на 3-му фото чоловік йде до саого авто?? Що за фантазії? Ключі від машини в руках він не тримає; які ж можуть бути ще ознаки, крім того, що він ПРОСТО ЙДЕ в бік автівок??
   Є така штука як виховання, вона ніде не прописана, проте в ПДР, на які ти посилаєшся, чітко зазначено: учасники дорожнього руху, будьте взаємоввічливі! Тому новий альбом й названо – “автохами “. НЕ-НОР-МАЛЬ-НО, коли люди заїзджають на газони.

ТОП

Реклама
Реклама
To Top