Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Зображення з сторінки Городоцької РДА у Facebok. Усі інші зображення в матеріалі з сайту ОПОРА

  Львів

  Львівська ОДА організовувала концерти в підтримку Порошенка

  Впродовж січня у Львівській області відбулося як мінімум 13 концертів Ігоря Богдана  вони відбувалися у різних населених пунктах. Концерти організовувалися при підтримці Департаменту культури, національностей та релігій ЛОДА. Під час виступів співак висловлював підтримку тоді ще ймовірному кандидату в президенти – Петру Порошенку.

  Дана інформація повідомляється на сайті громадської мережі ОПОРА

  Спостерігачі громадської мережі фіксували оголошення про безкоштовні концерти за участі Заслуженого артиста України Ігоря Богдана, оголошення з’являлися на сайтах та сторінках у Facebook РДА Львівщини. Безкоштовних концертів відбулося як мінімум 13, і проходили вони у 5 районах Львівщини. Концерти відвідували також і представники місцевих РДА, про агітацію з їхньої сторони спостерігачі громадської мережі не зафіксували.

  Про те на концертах було зафіксовано, як Ігор Богдан агітував за Петра Порошенка, а саме говорив, що буде особисто голосувати за нього та згадував про здобутки Президента.

  Співак підтвердив, що організовувалися концерти саме з ініціативи ОДА, це ж було підтверджено і в районних РДА. Про підтримку концерту від ОДА зазначалося і на афіші, це зафіксували у Буську:
  У громадській мережі ОПОРА зазначають, що така агітація, тоді ще не зареєстрованого кандидата є недоброчесною, а використання органів місцевої влади може мати ознаки зловживання адмінресурсом, що у свою чергу порушує принцип рівних можливостей кандидатів

   

  Відкрити матеріал


  Вверх