Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Перлина – це поради онлайн для кожного

Перлина - це поради онлайн для кожного

Афіша

Перлина – це поради онлайн для кожного

В Україні з’явився новий сайт порад. Перлина – це поради для кожного. Сайт створений для того щоб інформувати своїх читачів, про те, що їх насправді турбує та болить. Головною метою сайту, є допомога інтернет користувачам. Будь яка людина може зайти на сайт, та знайти відповіді на всі свої питання. Експерти з сайту порад, цілодобово та аналізуючи, працюють над важливими темами, які стосуються більшості людей світу:)

Сайт для зручності в користуванні поділений на декілька частин. Розділи сайту: жіночий клуб, чоловічий клуб та клуб для дітей. Всі користувачі зможуть шукати поради за багатьма категоріями. Зокрема, зараз на сайті є такі категорії: психологія, здоров’я, краса, життя та робота.

Сайт порад, це відкритий сайт, на якому кожен користувач зможе отримати відповідь на своє питання. Для зручності всім бажаючим, можна залишити відгук про матеріал, задати питання, на які на сайті не було відповіді і наші редактори з радістю опрацюють  запитання  та оперативно нададуть відповідь,  у розгорнутому матеріалі на сайті “Перлина – поради для кожного”.
Сайт відкритий до співпраці, із сайтами та виданнями, які схожі за тематикою. Обмін матеріалами, обмін банерами, реклама – це все необхідно, щоб сайт постійно працював, оновлювався та ставав кращим.

Якщо Ви не знаєте, що робити,  заходьте на сайт порад –  Перлина.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top