Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  велодоріжка
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Львові планують будівництво велодоріжок: скільки за це заплатять?

  Нещодавно на платформі публічних закупівель Prozorro з’явилася інформацію про проведення відкритих торгів з будівництва велодоріжки у Львові.

  Замовником послуг є  Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Підрядник, який буде визначений внаслідок проведених торгів повинен буде провести будівництво велодоріжки у Львові на проспекті В.Чорновола, вулицях Варшавській та Замарстинівській.

  За здійснення вище наведеного будівництво департамент планує заплатити 37 мільйонів 729 тисяч 415 гривень. Про те внаслідок проведення торгів дана сума може зменшитися, для учасників встановлено мінімальний крок пониження ціни у розмірі 15 тисяч гривень.

  До 15:00 12 лютого у потенційних учасників торгів є можливість звертатися за різними роз’ясненнями щодо майбутніх робіт. Кінцевим строком подання тендерних пропозицій є 22 лютого, а уже 25 лютого розпочнеться проведення аукціону.

  Виконавець робіт повинен буде здійснити ряд технічних вимог пов’язаних з підготовчими та демонтажними роботами, водовідведенням, озелененням, влаштування покриттів, влаштування лавок, стовбців  та інші, які вказані у технічних вимогах.

  Усі роботи повинні бути виконаними до 28 лютого 2020 року.

  Відкрити матеріал


  Вверх