Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині в отруєних дітей виявили сальмонельоз

Львів

На Львівщині в отруєних дітей виявили сальмонельоз

Прикрий випадок, що трапився у невеличкому містечку Червоноград, на Львівщині занепокоїв багатьох. Десять вихованців дитячого садочка потрапили до лікарні з симптомами отруєння. У всіх були однакові ознаки: діарея, блювота та підвищена температура. У всіх десятьох виявили сальмонельоз. Однак, керівник дитячого закладу впевнена, що діти отруїлися вдома, оскільки потрапляти до лікарні вихованці почали одразу ж після вихідних.

На Львівщині в отруєних дітей виявили сальмонельоз

ФОТО: (ogo.ua)

У нас було проведено ряд перевірок. Санстанція не виявила жодних порушень. В нас все нормі, є сертифікати на продукцію. Мені здається, що діти могли отруїтися на вихідних вдома. Мені відомо, що кілька дітей їли на вихідних полуницю. Ранні овочі – це не їжа для дітей, оскільки там може міститися багато хімікатів. Не виключено , що їжа була погано мита, і це могло спричинити отруєння. – каже завідуюча дитячого садочку, № 19.

Назвати причину отруєння санстанція зможе лише після проведення необхідних аналізів. Наразі стан здоров’я дітей медики оцінюють середньої тяжкості.

Фактом масового отруєння зацікавилися правоохоронці.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top