Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Чернівцях зміниться комісія з реорганізації БДФЕУ

Освіта

В Чернівцях зміниться комісія з реорганізації БДФЕУ

В Чернівцях зміниться комісія з реорганізації БДФЕУ, який планують приєднати до ЧНУ. Про це розказав ректор Чернівецького Національного університету.

В Чернівцях зміниться комісія з реорганізації БДФЕУ, яка мала вирішити питання щодо входження вишу на правах коледжу до складу ЧНУ.

24 лютого відбулася перша робоча зустріч комісії. Проте з двох представників БДФЕУ ніхто на нього не з’явився. До складу комісії, нагадаємо, входить 14 осіб, з яких 12 – представники вузу зі статусом Національного.

Відповідно, для продовження роботи комісії її вирішили переформатувати. Ректор ЧНУ Степан Мельничук заявив, що МОН хоче змінити склад комісії, тому наступне засідання відклали.

Очевидно, що зміни в комісії викликані саботуванням її роботи представниками БДФЕУ.

Як уже повідомлялося, наказ кабміну про об’єднання двох вузів викликав хвилю протестів серед працівників та студентів БДФЕУ. В тому числі, викладачі та студенти організували мітинги в Чернівцях та Києві. Ректор БДФЕУ Володимир Прядко назвав таке рішення корупційним, пов’язуючи це з Арсенієм Яценюком, який закінчив ЧНУ.

Варто зауважити, що Сергій Квіт, міністр освіти, анонсував, що в рамках реалізації нового Закону Про Вищу Освіту кількість вузів у країні зменшать ледь не у три рази.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top