Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Автомобіль Skoda Kodiaq Style

  Чернівці

  Нова Skodа за рахунок коштів виділених на розбудову Дністровської ГАЕС

  Новодністровська міська рада яка знаходиться у Чернівецькій області підписала угоду про купівлю  автомобіля Skoda Kodiaq Style. Вартість автомобіля -1 094 396 гривень, а переможцем торгу є компанія  ДП «Автотрейдінг-Одеса». Договір був укладений 22 грудня.

  Текст сайту Колона за інформацією сайту «Наші гроші.Львів» посилаючись на електронні закупівлі ProZorro.

  Згідно підписаної угоди у міської ради з’явиться автомобіль Skoda Kodiaq, 2018 року випуску,  який матиме комплектацію Style. А отже, автомобіль буде мати шкіряну оббивку сидінь, верхній люк що буде панорамним та буде обладнаний електроприводом. також в автомобілі буде круїз-контроль, столики які будуть відкидними тощо.

  Передбачається, що автомобіль буде придбаний за проектом в рамках проекту «Перелік об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ за рахунок коштів, фінансування яких здійснюється згідно з титулом будови Дністровської ГАЕС на 2018 рік»

  Під час торгів у ДП «Автотрейдінг-Одеса» був конкурент ТОВ «Торговий дім «Євромоторс».

  Фірма яка перемогла у тендері є дочірньою, воно було зареєстрована в Одесі ще у 2002 році. Власником підприємства-переможця є  ТОВ «Автотрейдінг Атолл Груп», у якому керівник –  бізнесмен Олег Боярин.

  Окрім цього Боярин є власником ще двох схожих підприємств в Львові та Ужгороді. Володіє бізнесмен і  ДП «Автотрейдінг-СТО та заводом «Єврокар», останній знаходиться у Закарпатській області.

  Відкрити матеріал


  Вверх