Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львівській області кліщі покусали 150 людей

Головне зображення ілюстративне

Львів

У Львівській області кліщі покусали 150 людей

Протягом 18 березня – 20 травня в лікувальні заклади Львова за наданням медичної допомоги звернулося близько 150 мешканців міста – їх покусали кліщі. 89 із них на території Львова. Найбільше укусів зафіксовано у Сихівському лісопарку – 18.

Аби запобігти укусів кліщі у парках, комунальні підприємства викошують траву, розповідають жителям міста про необхідність дотримання захисту.

Найкращий спосіб уберегтися від кліщів – це ваш одяг. Він повинен повністю закривати ваше тіло. Шорти вдягати у ліс протипоказано. Також варто одягати довгі штани з резинкою внизу. Верхній одяг також має бути з довгими рукавами із резинкою. Підбирайте світлий одяг (білий) – на ньому ви бз проблем побачите кліща. Із взуття одягати варто чоботи або черевики. На голові обов’язково має бути головний убір. Якщо ви правильно одяглися, то це не означає, що ви можете забути про кліщів. Потрібно досить часто оглядати тіло: шию, пахви, пах. – розповідають в управлінні екології ЛМР.

Потрібно звернути увагу і на те, що в лісах велика кількість кліщів знаходяться на стежках, де росте трава. Паразитів дуже вабить запах тварин і людей, що часто проходять цими стежками.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх