Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Скандал у дитячому садку на Львівщині

Львів

Скандал у дитячому садку на Львівщині

Вже більше тижня діти у селі Нових Стрілищ не відвідують дитячий садочок. Все через освітній скандал у дитячому садку. До закладу своїх дітей не відпускають батьки. Цим вони показують знак протесту проти поновлення колишньої завідувачки, яка раніше була звільнена  за грубе поводження з дітьми. Самого побиття ніхто не бачив. Найчастіше про жорстокість освітянки батьки дізнавались від власних дітей.

[infobox style=’regular’ static=’1′]- Мій син без перестанку жалівся, що його била погана тьотя. – розповідає Любов Данчевська про скандал у дитячому садку.[/infobox]

ФОТО: (intellect.zp.ua)

За словами батьків, діти яких відвідували садок, завідувачка кілька років знущалася з малечі. Однак в міліцію чи в прокуратуру звертатись ніхто не наважувався.

Колеги завідувачки теж не радіють  її поверненню. Вихователі запевняють, що вона не раз грубо поводилася з дітьми.

Сама ж   завідувачка, Лариса Бондаренко нині знаходиться на лікарняному. Жінка стверджує, що людей проти неї налаштував сільський голова. А ще додала, що  дуже вимоглива, і через те її тут не поважають.

До мого приходу селищний голова вивозив продукти. Я все тримаю під контролем. В мене тут лялькові вистави, гуртки англійської мови.

В управлінні освіти запевняють, що доказів грубого поводження з дітьми не мають, але ігнорувати заяви батьків теж неправильно. Кажуть, що  Ларису Бондаренко поновлено згідно з рішенням суду.

Нині у садочку «Берізка» порожньо. До закладу приходять лише батьки. Щоправда, в садочок вони не заходять. Лише протестують під вікнами. Обіцяють протестувати аж до тих пір, поки завідувачку не звільнять.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top