Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Шахраї хотіли заробити на зникненні Тараса Познякова

гроші гривні сто гривень
Головне зображення ілюстративне

Львів

Шахраї хотіли заробити на зникненні Тараса Познякова

Зниклого після поїздки на BlaBlaCar Тараса Познякова досі шукають, але шахраї телефоном уже вимагали за нього викуп.

Деякі шахраї намагалися за допомогою телефону вимагали викупу в рідних Тараса Познякова. Про це повідомив Ігор Зінкевич, депутат Львівради та активіст громадського об’єднання Варта 1, у розмові з кореспондентами видання Факти і коментарі.

Тарас Позняков, за якого шахраї вимагали викуп Він підтвердив, що рідним Тараса вже телефонували, але переконує, що поки це були тільки шахраї, які насправді не знають нічого про долю Познякова.

Нагадаємо, вчора ми вже повідомляли про зникнення Тараса Познякова, який скористався сервісом BlaBlaCar. Хлопець дорогою зі Львова до Києва взяв з собою двох попутників зранку 4 квітня, але після цього раптово зник. Востаннє, за словами очевидців, його бачили неподалік Києва на одній із автозаправок в селі Бобриця. Фотографії його авто, які з’явилися пізніше, свідчать, що в салоні його сірого Ауді 2006 року випуску, лишився тільки водій, у салоні вже було пусто.

Відкрито кримінальну справу за підозрою в умисному вбивстві. Поліція займається пошуками хлопця, а також закликає небайдужих киян долучитись до пошуків. Як виявилося, імена попутників хлопця були несправжніми, а в інших можливих попутників на час зникнення Тараса було алібі.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх