Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Львів
  Головне зображення ілюстративне

  Львів

  Російський культурний центр у Львові захоплять націоналісти

  Націоналістичні організації Львова планують зайняти приміщення, де знаходився Російський культурний центр. Око на центр поклали депутати-свободівці.

  Російський культурний центр у Львові опинився під прицілом націоналістичних організацій. Депутат Львівоблради Олег Панькевич подав відповідне звернення від імені фракції Свобода, яку представляє в органі самоврядування.

  російський культурний центр

  Згідно зі зверненням, направленим на адресу Олександра Ганущина, очільника облради, пропонується передати приміщення, яке раніше знаходилось у власності Російського культурного центру, в користування кільком громадським організаціям. Зокрема Панькевич посилається на звернення ГО Громада та ініціатива, активісти якого висловили бажання отримати на пільгових умовах приміщення пыд власні офіси.

  Панькевич наголосив на тому, що управління комунальним майном облради вже склало список об’єктів, які можна надавати в оренду та під приватизацію. Згідно із цим списком, приміщення по вулиці Короленка у Львові, де раніше офіційно знаходилося ГО Російське товариство імені Пушкіна, а насправді розташовувався Російський культурний центр, наразі не зайняте.

  Свободівець стверджує, що активісти планують перетворити це приміщення у громадський центр, і тому його не варто передавати під приватизацію. Згідно із задумом активістів, на пільгових умовах в цьому центрі могли б розміщуватися патріотичні громадські об’єднання.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх