Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рішення про “злиття” двох львівських університетів можуть скасувати

Львів

Рішення про “злиття” двох львівських університетів можуть скасувати

У понеділок, 15 червня, зустрілися представники вищих навчальних закладів та заступник голови обласної держадміністрації, Юрій Підлісний.

Щодо навчальних закладів Підлісний пояснив, що на даний момент чиновники чекають відповідь від Міністерства освіти і науки. Запит щодо рішення приєднати Львівську фінансову академію до університету Франка надіслала народний депутат, Лілія Гриневич.

– Існує два варіанти вирішення цієї ситуації. Один із них – скасування рішення міністерства про реорганізацію Львівської фінансової академії. Якщо все таки вирішать приєднати, то варто все зробити максимально прозоро, відкрито і зрозуміло для студентів, а також для викладачів. Потрібно пояснити людям, і розвіяти їхні страхи через з’єднання вишів. Варто налагодити контакти між представниками цих двох навчальних закладів. – пояснює Юрій Підлісний.

Нагадуємо, що 25 березня цього року було опубліковано розпорядження, за яким має відбуватися приєднання. Студенти академії проти реорганізації свого навчального закладу.

Злиття двох навчальних закладів Львова можуть скасувати

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх