Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рибачок Сергій

Реклама

Досьє

Рибачок Сергій

Голова Рівненської обласної державної адміністрації (з 04.03.2014 р.)

Депутат Острозької міської ради (з 02.11.2010 р.).

Голова фракції ВО «Свобода» в Острозькій міській раді, голова постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури та спорту.

Інформація станом на 12.03.2014 р.

Біографія:

Народився 15 листопада 1977 року м. Полонне на Хмельниччині.

Із 1999 до 2005 року навчався в Національному університеті «Острозька академія» (гуманітарний факультет, спеціальність «Історія»), пізніше закінчив докторську програму із політичних наук в Академії гуманітарних наук ім. Олександра Гейштора в Республіці Польща (Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora).

Із 2005 року – викладач політологічних дисциплін на кафедрі політології факультету політико-інформаційного менеджменту у Національному університеті «Острозька академія».

В Острозькій академії відбулася духовна інавгурація голови ОДА Рівненської області Сергія Рибачка.

З 2010 року – депутат Острозької міської ради, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Обраний в багатомандатному виборчому окрузі за списками «Свободи». У міській раді – голова постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури та спорту.

Із 2013 року – помічник-консультант народного депутата України від ВО «Свобода» Олега Осуховського. Одружений, разом із дружиною виховує доньку Софію.

Контакти:

Аккаунт в соцмережі «Facebook».

Аккаунт в соцмережі «ВКонтакті».

Контакти голови обласної державної адміністрації:
Тел.: (0362) 695165

Доходи:

Сергій Рибачок у своїй декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансовго характеру зазначив, що у 2013 році отримав більше 83 тисяч гривень сукупного доходу. З них майже 58 тисяч гривень склала заробітна плата, більше 13 тисяч – дохід від викладацької діяльності, решта – інші види доходів.

Сукупний дохід членів сім`ї у 2013 році становив майже 4 тисячі гривень – допомоги по безробіттю.

Нерухомість:

Згідно із декларацією про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансовго характеру за 2013 рік, Сергій Рибачок володіє житловим будинком площею 43,2 кв. м.

Транспорт: 

Згідно із декларацією про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансовго характеру за 2013 рік, Сергій Рибачок володіє автомобілем BMW 520і 1997 року випуску.

Родина:

Одужений.

Дружина – Рибачок Т.Є.

Виховує дочку Софію.

ФОТО:

  

ВІДЕО:

Виступ Сергія Рибачка на обговоренні виборчої реформи (Рівне) – 11.2011 р. Відео Анатолія Бондарчука.

Виступ Сергія Рибачка на Народному віче у Рівному. 09.03.2014 р.

)

Голова ОДА про долю рівненських «регіоналів». 03.03.2014 р. 

Джерело: ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

Реклама
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх