Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ПАРЄ вважає мера Львова відповідальним за зрив ЛГБТ-фестивалю рівності

Львів

ПАРЄ вважає мера Львова відповідальним за зрив ЛГБТ-фестивалю рівності

У ПАРЄ заявили, що зрив ЛГБТ-фестивалю  рівності у Львові 19 березня стався завдяки мовчазній згоді місцевої влади та поліції.

Зрив ЛГБТ-фестивалю  рівності у Львові в середині березня організували місцеві екстремісти та радикально настроєні об’єднання. Парламентська Асамблея Ради Європи заявляє, що події, які відбулися у столиці Галичини можна трактувати як порушення прав ЛГБТ-активістів.

зрив ЛГБТ-фестивалю рівності

Відповідальність за хуліганські дії екстремістів, зокрема за їх допущення, ПАРЄ повністю поклала на місцеву владу та сили поліції.

Варто зауважити, що Фестиваль рівності, який планувалося провести в той день, хотіли заборонити у зв’язку зі зверненням поліції. Тоді правоохоронці звернулися до Львівської міської ради з проханням скасувати фестиваль, оскільки “не могли гарантувати безпеку всіх учасників заходу”. У відповідь на такі заяви Львівська поліція зазнала жорсткої критики від українських ліберальних спільнот та інституцій громадянського суспільства в Україні.

Згідно із позицією ПАРЄ, близько 60 активістів ЛГБТ-спільноти, учасників Фестивалю рівності, які були заблоковані у місцевому готелі двома сотнями хуліганів та екстремістів, були несправедливо названі Андрієм Садовим провокаторами. Варто зауважити, що жоден із хуліганів, які кричали “вбити, вбити, вбити”, а також використовували каміння та феєрверки, не був затриманий чи заарештований, що свідчить про бездіяльність місцевої поліції.

1 Comment

1 Comment

  1. Дима Ведилин

    24.04.2016 at 18:59

    і що робити…нема рівності і з геями у влади

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top