Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині виявили 80 ящиків контрабанди

80 ящиків контрабанди знайшли на Львівщині

Львів

На Львівщині виявили 80 ящиків контрабанди

Майже сто ящиків контрабанди вдалося відслідкувати поліцейським на Львівщині вартістю близько 10 тисяч доларів. В селі Шегині, що знаходиться поблизу україно-польського кордону, виявили контрафакт спиртного та сигарет. Дані про знахідку з’явилися завдяки публікаціям ОДА Львівщини.

Поміж сотні ящиків контрабанди виявлено зокрема 50 ящиків алкогольних товарів, а ще близько 30 ящиків тютюнової продукції нелегального походження. Контрабанда зберігалася на складських об’єктах одного приватного підприємства.

Першими інформацію про зберігання контрабанди в Шегинях отримали прикордонники із однойменного пропускного пункту через кордон. Залучивши до огляду приміщень поліцейських вони здійснили рейд по приміщенням одного місцевого магазину, де і виявили контрафактну продукцію.

Слідство щодо власників контрафакту розпочалося негайно, а продукцію сумнівного походження вилучили.

Цікаво, що подібні знахідки в Шегинях – явище звичне. Проте частіше такі “сюрпризи” трапляються не внаслідок спеціальних пошукових операцій, а завдяки звичайним оглядам на пункті пропуску. Так, минулого тижня прикордонники затримали в Шегинях дрібного наркоперевізника, а два тижні тому на гарячому піймали контрабандистів із нелегальною продукцією марки Medion на суму близько 700 доларів.

Днями ж здивували прикордонників умільці, що намагалися перетнути Шегинський блокпост із рентген-плівкою на 135 000 грн.

Коментарі
Загрузка...
Вверх