Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині загадково зник хлопець

Львів

На Львівщині загадково зник хлопець

Уже більше тижня рятувальники та місцеві жителі шукають 22-річного Володимира Матвіїва. Трагедія трапилася У Ясинському районі.

Разом із товаришами хлопець поїхав на озеро, аби відпочити. Близько опівночі він сів у човен, і загадково зник. З того часу ніхто його не може знайти.

Товариші, які були того вечора поруч нічого підозрілого у хлопцеві не запідозрили.

Того вечора ніхто не конфліктував, усі ми були веселі. Один наш товариш захотів з ним поплисти, але Володя сказав, що сам хоче. Чому він захотів поплавати сам – я не знаю – говорить приятель зниклого.

У міліції розглядають кілька версій загадкового зникнення, до них відносяться вбивство або утоплення.

Оскільки юнак човен підкачував, то можлива така версія , що човен міг спустити, а хлопець затонути. Але і човна немає. Поки перевіряються всі версії. – розповідає керівник Яворівського відділу міліції, Ігор Муха.

Тим часом місцеві жителі переконані, що озеро  прокляте, бо вже не вперше є жертви. За п’ятдесят років свого існування озеро набуло репутації вбивці. Щороку тут тоне близько десяти людей. Трапляються загиблі, тіла яких і досі не знайдено.

Тут трапляються різні скалисті місця. Якщо людина топиться, то її може туди затягнути. Пізніше тіло може і не спливти, оскільки впирається в ніші, що знаходяться в скалі. – зазначає один із водолазів.

Тим часом екстрасенси запевняють, що хлопець живий. Наразі пошуки продовжуються.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top