Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Львів

  На Львівщині водій поглумився над тілом загиблого в ДТП

  На Львівщині водій поглумився над тілом загиблого в ДТП чоловіка. Будучи п’яним 26-річний хлопець наїхав на тіло, що лежало на шосе відразу після аварії.

  На Львівщині водій поглумився над тілом загиблого в ДТП, яке лежало на місці аварії, що сталася незадовго до інциденту. Правоохоронці були на місці події та з’ясовували обставини пригоди, а тому наїзд на тіло відбувся у них на очах.

  Водій Opel Insignia, будучи, як з’ясувалося, п’яним, проїхав через попереджувальні конуси, ігноруючи їхню наявність. Ймовірно, він просто їх не бачив. На відгородженій території він ледь не збив поліцейського.

  Після цього стався наїзд на тіло загиблого. Водій автівки Opel не зупинився і протягнув тіло на декілька метрів, після чого намагався втекти з місця події. Але молодому чоловіку, в машині якого було також декілька його друзів та подруг, не вдалося далеко від’їхати. Неподалік від місця ДТП він заїхав на болотистий ґрунт, де його і затримали.

  Зрештою було з’ясовано, що хлопець багато випив перед тим, як сісти за кермо. Відсоток алкоголю в крові хлопця склав 2,5 проміле.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх