Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщини створюють громадську раду при ОДА

Львів

На Львівщини створюють громадську раду при ОДА

Позавчора, 10 лютого з’явилося на світ відповідне розпорядження очільника Львівської ОДА. Цим рішенням передбачено створення ініціативної групи, що підготує та проведе установчі збори.

Про це йдеться у повідомленні ОДА, як повідомляє “ZIK” .

Громадська рада буде створена з представників інституцій громадянського суспільства, які, відповідно, оберуть членів ГР та її керівництво.

В склад ініціативної групи згідно з розпорядженням увійшло 12 осіб, з них – двоє чиновників ОДА та 5 осіб з діючої ГР, а також 5 представників громадських організацій та об’єднань, що не входять до складу ГР. Серед ГО, зокрема, представлені ГО “Розвиток Громади”, Благодійний Фонд “Розвиток Громади”, ГО “Комітет виборців України”, ГО “Афганська сотня”, ГО “Варта 1”.

Нагадаємо, у світлі останніх подій по всій країні прокотилась хвиля ротації в складі місцевих громадських рад. Зокрема, це було викликано частою бездіяльністю, а також підконтрольністю більшості старих ГР поваленому режиму. Наразі процеси обрання нових ГР набувають усе більшої публічності, що сприятиме зростанню їх ефективності та покращенню представництва у них.

Сайт громадської журналістики

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top