Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині прикордонники зупинили контрабанду сигарет

В’їзд до центру Івано-Франківська буде контролюватися
Головне зображення ілюстративне

Львів

На Львівщині прикордонники зупинили контрабанду сигарет

Прикордонники зупинили контрабанду сигарет через польський кордон. Це вже друга спроба провести контрафакт в автомобільних колесах.

Прикордонники зупинили контрабанду сигарет на суму понад 4000 тисячі гривень. Не комерційні масштаби, але для дрібної торгівлі в Польщі – якраз.

На територію сусідньої держави контрабандист хотів вивезти майже пів тисячі пачок сигарет у колесах своєї Мазди. Але Грушів-Будомеж йому проїхати не вдалося. Прикордонники скористалися пошуковим пристроєм Daster, який призначений для пошуку подібних товарів.

Внаслідок обшуку авто прикордонникам до рук потрапили контрафактні тютюнові вироби. Частина з них була в колесах, дещо було заховано в запаску в багажнику авто.

Митниця конфіскувала весь тютюн, а порушник закону позбавився свого транспорту.

Нагадаємо, нещодавно схожий інцидент зафіксували в Угринові. Водій, який керував Рено, ховав заборонені товари в його запасному колесі. Тоді вилучили дещо меншу партію сигарет – всього 200 пачок.

Власник Рено хотів перевезти до Польщі тютюну на понад 2,5 тисячі гривень. Але пркордонники на пару з митниками виявили заборонені для вивозу товари і конфіскували їх.Коментарі
Вверх