Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині лісник вирубав лісу мало не на мільйон

Львів

На Львівщині лісник вирубав лісу мало не на мільйон

У Львівській області засудили директора лісництва. Той дозволив несанкціоновану вирубку лісу. Через це державі нанесено шкоди близько 1 мільйона гривень.

Колишній керівник Золочівського лісогосподарського підприємства «Галсільліс» під час санітарної вирубки дав зрубати близько 125 дубів. Ці дерева не підлягали вирубці. Своїм колегам по роботі він пояснив, що ці дуби додатково відведено в лісосіку. Частину дубів було продано приватному підприємцю. На решту деревини керівник лісництва підробив документи про вивезення з лісу.

Під час засідання суду чоловік частково визнав провину, запевняючи, що після санітарного огляду завжди роблять ще один додатковий огляд, тоді додають ще певну кількість дерев, які потрібно зрубати. Оскільки, під час рубки дерева падають на інші дерева і ламають їх. Тому ми змушені додатково їх вирубувати.

Однак, один з лісорубів, що був свідком у цій ситуації, запевнив, що вирубувались лише здорові дерева, на яких були відповідні позначки, які зберігав директор. Крім того, бухгалтер підприємства розповіла, що частину накладних, в якій був зазначений обсяг і ціна деревини вона не бачила і не заповнювала.

Завдана шкода сягає приблизно 885 802 гривень. За незаконну вирубку лісу колишній директор сяде за грати на 3 роки.

За незаконну вирубку лісу колишній директор сяде за грати на 3 роки

ФОТО: (pravda.com)

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top