Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Львів

  На Львівщині краще годують американських солдатів, ніж своїх

  Солдат Юрій Темченко з Яворівського полігону розповів, що там краще годують американських солдатів, ніж своїх.

  Наскільки краще годують американських солдатів, можна судити із допису, де Темченко називає гречану кашу “сіро-коричневою однорідною масою”, а під “коричневою водою” розуміється напій, схожий на чай чи компот.

  Солдат Юрій Темченко з Яворівського полігону розповів, що там краще годують американських солдатів, ніж своїх

  В той же час обідні столи американців, що живуть на тому ж полігоні але в іншому містечку, за словами солдата ледь не ламаються від різноманіття їжі. Великий асортимент овочів, фрукти, різноманіття салатів, рибні та м’ясні страви, напої на будь-який смак – ось, що пропонують американським військовим із Центрального містечка.

  Солдат вважає, що несправедливість не зможуть владнати навіть волонтери. Коли йому порадили поговорити про забезпечення продуктами полігону із Юрієм Бірюковим із організації Крила Фенікса, Темченко відмовився від такої ідеї.

  Зважаючи на останні події в країні, інформація про продуктову несправедливість набула великого розголосу. Зокрема до дискусії приєдналися військові, які підтримали і які не підтримали позиції Темченка. Офіційної реакції Міноборони поки що не було.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх