Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Молодь Львівщини та Донеччини дружитиме містами

день молоді
Головне зображення ілюстративне

Львів

Молодь Львівщини та Донеччини дружитиме містами

Міста Самбор та Краматорськ почали спільний проект. Молодь Львівщини ще більше познайомиться зі своїми однолітками з Донеччини.

В рамках проекту молодь Львівщини та одного з найбільших міст Донеччини почнуть спільну молодіжну програму. Ініціаторами проекту щодо молодіжної політики в обох містах стали організації з обох міст – із Самбору цим проектом опікується “Комісія по боротьбі з корупцією в місті Самбор”, а з Краматорська представниками проекту стануть “Східно-Українське патріотичне об’єднання”. Крім цього до ініціаторів приєднаються і активісти простору “ПораДій”.

молодь Львівщини

Самбор

Перший етап проекту уже відбувся тиждень тому. Упродовж 9 та 10 квітня першу зустріч за участю кількох організацій та молодіжних управлінь. На другому етапі (23-24 квітня) відбудеться уже зустріч в Краматорську, куди так само приїдуть представники із Самбору.

Таким чином представники молодіжної платформи “Вільна Хата”, Мафія-клуб “Royal House” та “Східно-Українського патріотичного об’єднання” мають на меті створити спільне бачення для розвитку молоді в містах в різних куточках країни. В результаті такої взаємодії буде створена спільна для обох міст стратегія молодіжної політики.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх