Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Львівський мер – проти забудовників на Пасічній

Львів

Львівський мер – проти забудовників на Пасічній

Андрій Садовий, мер Львова, виступає проти забудовників, що планують звести 9-поверхівку на вулиці Пасічній, 90а.

Почати публічну війну проти забудовників МС Імперіал Садового змусили звернення львів’ян щодо порушень норм будівництва. Справа в тому, що в зоні будівництва на Пасічній, 90а, планується зведення 9-поверхового будинку, хоча обмеження, передбачені для місця будівництва, дозволяють споруду не вищі 4 поверхів із цоколем. Наразі ТОВ МС Імперіал звертається до архітектурного департаменту Львова з проханням змінити дозволи, щоб легалізувати будівництво житлового комплексу Діамант.

Андрій Садовий проти забудовників по вулиці Пасічній, 90а

Ускладнює ситуацію і наявність однієї земельної ділянки, де знаходиться житловий будинок, поблизу території, де хоче будуватися МС Імперіал. Дві сусідні ділянки підприємство викупило, але 9-поверхова будівля поруч із цим будинком – непоєднувані.

Андрій Садовий заявив, що забудовнику не дозволять будувати багатоповерхівку, додавши, що підприємці уже продають квартири в майбутній новобудові, хоча і не мають на відповідне будівництво дозволів. Тому він застеріг львів’ян від купівлі будинків по вулиці Пасічній.

Юліан Чаплінський, очільник архітектурного відомства Львова, коментуючи ситуацію, зауважив, що зону забудову Ж1 можна було б змінити на Ж3, щоб звести там 9-поверхову споруду. Але історично, як говорить Чаплінський, Пасічна – зона житлових садиб, хоча наразі там знаходиться багато висоток. З його словами дана ситуація загрожує місту будівельним скандалом.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top