Депутати фракції УКРОП, що входять до складу Львівради, пропонують скласти список проросійських артистів, яким заборонять виступати у місті.

У список проросійських артистів, які стануть персонами нон-грата у Львові, ввійдуть співаки та гурти, які виступали на території Криму й окупованій частині Донбасу, а також у самій Росії під час проведення Антитерористичної операції внаслідок окупації названих територій.

Депутати фракції УКРОП пропонують скласти список проросійських артистів, яким заборонять виступати у Львові

Засідання Львівської міської ради, яке заплановане на 21 квітня, розгляне проект рішення, внесений депутатами від УКРОПу. Очільник фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський пояснив рішення однопартійців тим, що у місті зростає напруга навколо проведення концертів проросійськи налаштованих гуртів та співаків. Зокрема він посилався на недавні протести, які проходили з метою відміни концертів зірок, які виступали на території Росії під час окупації.

Варто нагадати, що таким чином було скасовано концерт Андрія Запорожця та його гурту SunSay, який було заплановано на 7 квітня. Тоді ініціаторами протесту виступили активісти руху Економічний бойкот.

Ігор Телішевський запевнив, що аналогічне рішення будуть розглядати на сесії обласної ради Львівщини, також із подання його однопартійців.

Автор: Андрій Логащук