Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Львів бойкотує російські товари

Львів

Львів бойкотує російські товари

Львів’яни вирішили ініціювати бойкот серіалів російського виробництва. Зокрема, у четвер, 31 липня, відбудеться пікет під будівлею Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Києві.

Окрім того, активісти підготували звернення до президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, секретаря РНБО Андрія Парубія та голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрія Артеменка, у якому вимагають:

  • очистити телепростір України від телесеріалів, які пропагують велич і доблесть державних органів, солдатів, міліціонерів ворожої країни;
  • заборонити звучання по радіо пісень тих співаків, які відкрито виступили проти цілісності України та підтримали Путіна у анексії Криму (згідно із списком підписантів);
  • заборонити телепередачі за участю осіб, які підтримали Путіна в анексії Криму (згідно зі списком підписантів);
  • заборонити гастролі та в’їзд на територію України тих акторів, співаків, режисерів та інших, які підтримали анексію Криму та війну в Україні.

Заразом вони просять підтримати на державному рівні телеканали, кіностудії, режисерські студії, театральні трупи в тому, щоб стимулювати виробництво українського телепродукту, кінопроектів.

«Це є повністю реальним, так як телеканали на даний момент витрачають сотні мільйонів гривень на закупівлю російського контенту, чим сприяють фінансуванню армії ворога», – йдеться у зверненні.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх