Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Додаток Lviv Transport Tracker запрацює у Львові

Львів
Головне зображення ілюстративне

Львів

Додаток Lviv Transport Tracker запрацює у Львові

Додаток Lviv Transport Tracker – це додаток, що дозволяє відслідкувати рух громадського транспорту у Львові. Створили його в IT-управлінні Львівради.

Додаток Lviv Transport Tracker наразі тестують, але за кілька тижнів він буде доступний для вільного завантаження через Google Market. Наразі тільки системні продукти Google будуть підтримувати роботу додатку. Тимофій Александровець, що очолює IT-управління ЛМР, пообіцяв, що скоро розробники займуться розширенням функціоналу додатку, а також створять версію для продуктів компанії Apple.

Для роботи додатку транспортні засоби муніципального підприємства Львова АТП-1 обладнали GPS-навігаторами. Крім них можна буде дізнатися і про пересування електротранспорту.

Наразі дві основні функції програми – перегляд розкладу прибуття на конкретну зупинку різних видів транспорту, а також встановлення нагадувань про їхнє прибуття, що дозволить пасажирам вчасно приходити на зупинки, уникаючи тривалих очікувань чи запізнень.

Спостерігати за переміщенням транспорту по місту можна буде в режимі реального часу.

Найцікавіше, що додаток Lviv Transport Tracker було розроблено без участі Львівради, яка не витратила на розробку ні копійки бюджетних коштів. За це в IT-управлінні міськради особливо вдячні автору-волонтеру Кирилу Пісковому.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх