Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Державні виконавці ледь не довели жінку до самогубства

На Львівщині зріс показник будівництва житла
Головне зображення ілюстративне

Львів

Державні виконавці ледь не довели жінку до самогубства

Жінка розповіла, що судитися за квартиру довелося ще 4 роки тому. Тоді виявилося, що житло, в якому проживає жінка із своїм неповнолітнім сином, їм не належить.ледь не довели жінку до самогубства

-З часом випливає ще одне: у 1990-х роках мого сина не зрозуміло яким чином виписали з квартири. На щастя, нам тоді вдалося довести суду, що дана довідка була підроблена. Виселення мали б зупинити ще тоді. – розповідає власниця квартири, Галина Осипович.

Адвокат власниці квартири звернувся до суду, аби сім’ї видали ухвалу про заборону виселення, їм несподівано відмовили.

– В суді нам відмовили. Там ж усі куплені. Представники Шевченківського суду довго не могли помітити підробку довідки, хоча видно це було одразу. Оскільки, довідка була написана від руки, і зовсім різними чорнилами. Судді на це просто не звернули увагу, і знову продовжували процес виселення дитини. – розповідає адвокат, Олена Кольбан.

Історія на цьому не скінчилася. Учора, 23 червня в гості до Галини Осипович навідалися ті ж самі судові виконавці. Однак не самі. Разом із ними були «тітушки». Хлопці спортивної зовнішності виламували двері, запускали у помешкання сльозоточивий газ, і просто таки били власників помешкання.

– Ви б бачили, що тут коїлося. Тут було справжнє пекло. Так звані “тітушки” почали бити вікна, залізли на дах будинку і намагалися звідти проникнути у квартиру. Потім запустили через вікно сльозоточивий газ. Викручували мені руки, один із них навіть погрожував травматичним пістолетом. Довели мене до такого нервового стану, що я просто взяла кухонний ніж, і пообіцяла, що коли хтось наблизиться до моєї квартири, я покінчу життя самогубством. Лише тоді ми змогли по-людськи поговорити. Насправді, вони навіть не знали, за що нас б’ють. Коли ми показали їм усі необхідні документи, вони дуже здивувались. – розповідає Галина Осипович.

Тим часом, адвокат потерпілої впевнена, що важлива ухвала суду. Якщо її не отримають, така ситуація може трапитись знову. Адже чиновники, які ледь не довели жінку до самогубства, навряд чи будуть перед чимось зупинятися.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх