Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Безпілотник, виготовлений у Львові передадуть на фронт

Львів

Безпілотник, виготовлений у Львові передадуть на фронт

Безпілотник як ідея зацікавив IT-спеціалістів. У приміщенні компанії SoftServe 10 червня о 12:35 відбудеться презентація літака-безпілотника.

Присутні матимуть можливість оглянути сам безпілотник, поспілкуватися з розробниками, а також почути про його призначення, можливості та необхідність застосування на фронті.

Процес виробництва даних безпілотників — це складна робота ентузіастів, які таким чином прагнуть допомогти нашим військовим. Працівники компанії наразі створюють спеціальну програму для установок аеророзвідки. Закупівля деталей здійснюється завдяки фінансової підтримки Благодійного фонду «Відкриті очі» компанії SoftServe, яка щомісячно поповнюється доброчинними пожертвами від працівників та бюджетом із компанії.

Нагадуємо, що це вже п’ятий такий безпілотний літак. Попередні чотири зараз активно застосовують на фронті для розвідки і коригування вогню.

Після презентації волонтерська організація «Аеророзвідка Львів», передасть новий безпілотний літак заступникові командира мінометної батареї 24-ї ,Тарасові Гривулу.

ФОТО:(say.tv)
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top