Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Автомобіль Тараса Познякова зі Львова НЕ знайшли

Львів
Головне зображення ілюстративне

Львів

Автомобіль Тараса Познякова зі Львова НЕ знайшли

Деякі ЗМІ повідомили, що полісмени Києва знайшли автомобіль Тараса Познякова, всередині нібито є сліди застосування вогнепальної зброї. Інформацію відразу ж спростували волонтери та активісти.

Про автомобіль Тараса Познякова, який знайшли у Києво-Святошинському районі Києва, повідомило видання strana.ua з посиланням на власні джерела в органах правоохорони.

Згідно з повідомленням, яке поширили горе-ЗМІ, в салоні знайденого авто нібито були наявні сліди застосування вогнепальної зброї, що вказує на ймовірність вбивства.

Проте пізніше у мережі Facebook з’явилася інформація, що повідомлення ресурсу – вигадка та інформаційний вкид. Волонтер Емма Маєва спільно з активістом Ігорем Зінкевичем (Варта-1) поширили спростування цієї інформації.

автомобіль Тараса Познякова не знайшли

Повідомлення з мережі Facebook

Кореспонденту Сайту громадської журналістики також не вдалося підтвердити чи спростувати хоча б частково цю інформацію в поліції Києва. Офіційних повідомлень поліції Київщини або Львівщини теж не зафіксовано.

Зауважимо, що батьки Тараса Познякова зверталися до ЗМІ з проханням не спекулювати на резонансі, який викликало його зникнення, та перевіряти усю інформацію перед публікацією, та обіцяли винагороду за корисну для пошуків їхнього сина інформацію.

Автори Сайту громадської журналістики рішуче засуджують недобросовісність ЗМІ та гарантують публікацію тільки достовірної і перевіреної інформації.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх