Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Ауді Тараса Познякова зі Львова знайшли (ВІДЕО)

Львів

Ауді Тараса Познякова зі Львова знайшли (ВІДЕО)

Журналісти Нового каналу опублікували подробиці знахідки ауді Тараса Познякова. В авто виявили сліди стрільби – стверджують очевидці.

Ауді Тараса Познякова була захована в одному із гаражів гаражно-будівельного кооперативу у Києво-Святошинському районі в селі Новосілки. Про підозріле авто повідомив правоохоронців чоловік, який орендує саме цей гараж у кооперативі. Саме працівники кооперативу помітили підозрілу автівку, яка знаходилася там уже три дні.

До гаража відразу виїхали патрульні, машину оглянули, як стверджують очевидці, зокрема місцевий сторож, експерти в масках та рукавичках. Пізніше її забрали з гаража за допомогою евакуатора. Особу власника гаража поки не розголошують, журналісти намагалися з’ясувати подробиці знахідки, проте представники правоохоронного органу поки що не мають наміру давати коментарі та інтерв’ю, скеровуючи ЗМІ на публічну інтернет-ресурс ГУ НП.

Журналісти припускають, що поки йде слідство, яке до кінця не впевнене в тому, що сталося. Адже автомобіль, в якому було знайдено сліди крові, гільзи та інші ознаки стрільби, був без номерних знаків (їх знайшли в багажнику), при цьому ніхто не може пояснити, коли уаді Тараса Позхнякова потрапило в чужий гараж.

Вашій увазі – відео Нового каналу:

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top