Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Вараська міська рада

  Західна Україна

  Вараська міська рада в п’ятницю голосуватиме за відставку міського голови

  На сайті Вараської міської з’явилося розпорядження про скликання двадцятої сесії Вараської міської ради 7 скиликання. Сесійне засідання відбудеться 29 вересня о 10-й годині.

  Останній раз міська рада Вараша збиралася на сесійне засідання 2 серпня, про те згодом з’явився проект рішення про відставку міського голови, а згодом і секретаря міськради, після чого більше місяця не оголошувалося про скликання сесії Вараської міської ради.

  Нагадаємо, що 14 серпня 2017 року на сайті Вараської міської ради з’явився проект рішення про припинення повноважень міського голови Вараша Сергія Анощенка. Під даним проектом рішення підписалося 11 депутатів, серед яких і секретар міської ради Ірина Шумра, яку вважають одним з ініціаторів згаданого проекту рішення. Ми уже писали про позицію Сергія Анощенка, Ірини Шумри та представників фракцій , щодо проекту рішення про відставку мера.

  Згодом 19 серпня Сергій Анощенко зараєстрував проект рішення №888 про дострокове припинення повноважень секретаря Вараської міської ради Ірини  Шумри.

  У п’ятницю на сесійному засіданні після розгляду депутатських звернень та запитів розглядатиметься проект рішення №874 про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови Сергія Анощенка, про те не буде розглядатися проект рішення про дострокове припинення секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри.

  Ми запитали думки Сергія Анощенка та Ірини Шумри про те чому питання про відставку секретаря міської ради не буде розглядатися на найближчій сесії, а міська рада буде голосувати лише за відставку міського голови.

  Секретар міської ради Ірина Шумра, не пояснила своєї позиції щодо того чому проект рішення про її відставку не буде розглядатися на сесії 29 вересня.

  – Порядок денний формує міський голова, тому з запитаннями до міського голови, – коментує Ірина Шумра.

  Сергій Анощенко не хоче щоб два проекти рішення про відставку міського голови та секретаря міської ради розглядалися в один день. Окрім цього мер Вараша очікує на підтримку людей 29 вересня, та сподівається що депутати не проголосують за його відставку.

  Чому 29 вересня буде розглядатися проект рішення про відставку міського голови, але не буде розглядатися проект рішення про відставку секретаря ради? – журналіст

  Він буде пізніше тому що я не хочу щоб на одній сесії розглядали, щоб перетворювали на балаган. Хай якщо можуть хай припинять повноваження міського голови, а тоді… там ще буде заступник міського голови, який нічого не робить. Тобто там буде комплексно подаватися. Мені треба нормальо написати пояснюючу записку до проекту рішення. Мені зараз немає трохи часу бо комунальних проблем багато щоб я ще займався, місто треба готувати до осінньо-зимового періоду.

  – Ви раніше розповідали, що якщо депутати проголосують за вашу відставку ви подасте до суду. Ваша позиція не змінилася?

  – Я сподівався що в Україні діє закон і конституція, тому що по закону максимум через 105 днів після того, як припиняють повноваження міського голови мають бути проведенні вибори. Але цього в Україні ніхто не дотримується, якщо не вірите мені зайдіть на сайт міської ради Луцька і порахуйте скільки часу пройшло з моменту смерті міського голови, де вибори міського голови?

  – По Варашу ж була вже схожа ситуація…

  – І по мені була схожа ситуація. Тому просто віддавати… Я не вірю що зможуть припинити, я буду закликати людей на сесію міської ради. Нехай прийдуть жителі міста. Міського голову обирає вся громада, чому якась купка депутатів, які хтось отримав посаду хтось кошти хтось ще щось, чому вони без жодних підстав можуть припиняти. Немає в законодавстві такого. Має бути що я порушив закон України, Конституцію України, таких доказів немає жодних.

  – Як можуть проголосувати депутати 29 числа?

  – Поживемо побачимо. Я сподіваюся що в них немає 24 голоса. Просто сподіваюся…Я знаю що стільки голосів не набиреться. Адекватних депутатів ще достатньо.

  Коментар Сергія Анощенко з публікації Хто кого?: Вараш може залишитись без міського голови [КОМЕНТАРІ]

  Нагадаємо, що згідно із регламентом міської ради Вараша за відставку голови міста повинно проголосувати дві третини депутатів.

  Сайт громадської журналістики надалі слідкуватиме за подіями у місті Вараш, та інформуватиме читачів про рішення яке приймуть депутати на сесії у п’ятницю 29 вересня 2017 року.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх