Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Хто кого – 2?: Вараська міська рада може залишитися без секретаря та міського голови

Хто кого - 2?: Вараська міська рада може залишитися без секретаря та міського голови
Реклама

Західна Україна

Хто кого – 2?: Вараська міська рада може залишитися без секретаря та міського голови

У Вараші не перестають вщухати пристрасті навколо міської ради де спочатку хотіли припинити повноваження міського голови, а зараз готуються і до припинення повноважень секретаря міськради. Так, сьогодні 19 серпня на сайті Вараської міської ради опублікувано проект рішення у якому ідеться про припинення повноважень секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри.

Проект рішення про звільнення Шурми

Нагадаємо, що 14 серпня було зареєстровано проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Анощенка. Журналіст Сайту громадської журналістики спілкувався з представниками фракцій, та міським головою що до можливого припинення повноважень мера, їхні коментарі можна прочитати у матеріалі “Хто кого?: Вараш може залишитись без міського голови“. Коментарів секретаря міської ради у статті не має. На дзвінок журналіста секретар відповіла, що дасть коментар пізніше але після чого всі дзвінки ігнорувала.

Проект рішення №888  про дострокове припинення повноважень секретаря міськради був розроблений міським головою, а секретар міськради навпаки була одним з 11 розробників проекту щодо дострокового припинення повноважень міського голови.

[quote style=’2′ cite=”]Депутат виграв судове засідання проти Вараської міськради [/quote]

Згадані два проекти рішення будуть голосуватися на найближчій сесії міської ради. Для дострокового припинення повноважень Сергія Анощенка потрібно, щоб за проект рішення проголосували дві третину депутатів міськради, а для прийняття проекту рішення дострокового припиненняповноважень секретаря міськради Ірини Шурми, проект рішення має підтримати більшість депутатів міськради.

У разі проголосування двох проектів рішення Вараська міська рада може залишитися без очільника міськради, та без виконуючого обов’язки секретаря ради. У цьому випадку депутатам прийдеться проголосувати за обрання нового секретаря міської ради, який буде виконувати обов’язки міського голови.

Від редакції:

Вся ця історія із припинення повноважень у Вараській міській раді схожа на політичні ігри, перед якими політичні “коаліціянти” не змогли домовитись чи щось поділити. 

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх