Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

УКУ відкрив вакансії для лідерів громадської діяльності

Головне зображення ілюстративне

Львів

УКУ відкрив вакансії для лідерів громадської діяльності

Інститут лідерства та управління УКУ оголошує вакантні посади. Громадські активісти, лідери креативного класу можуть реалізувати свої задуми в УКУ.

УКУ пропонує задуматися над новими можливостями енергійним та амбітним людям, що цілеспрямовано рухаються шляхом професійного зростання. Для тих українців, які хочуть змін в країні та реалізовувати себе в спільноті, які хочуть гармонійно поєднати розвиток у професійному життя, зростанні особистості та в плані духовного зростання, пропонується приєднатися до команди Інституту лідерства та управління.

ІЛУ УКУ

ІЛУ Українського Католицького Університету, що знаходиться у Львові, наразі має пропозиції по двом посадам. Серед них:

  • керівник програми “Управління неприбутковими організаціями”
  • керівник програм управлінського розвитку

Детальніше про специфіку посад можна ознайомитися за вказаними посиланнями: управління неприбутковими організаціями та управлінський розвиток.

Організатори відбору двох спеціалістів просять надсилати свої CV до середи, 20 квітня:

E-mail: protsyk_tetyana@ucu.edu.ua

Телефон: (032)240-99-40, в.н.: 168.
Майбутній магістр Управління неприбутковими організаціями 1,5 роки навчатиметься в ході програми, яку розробили спеціально для тих, хто має досвід роботи в громадській сфері, а також для тих, хто бажає розширити свою компетенцію в управлінні організацією та набути глибшого досвіду.

Управлінський розвиток – програма короткотривала, призначена для допомоги активістам, що в складі своїх організацій приймають рішення, аби в окремих аспектах діяльності організації отримати новий ширший досвід.

ІЛУ УКУ запрошує всіх до співпраці.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх