Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Два найбільших хабарники в Україні

  Івано-Франківськ

  Два найбільших хабарники України – західняки (ІНФОГРАФІКА)

  Чернівецький базарник та львівський міліціонер – два найбільших хабарники в Україні. В ТОП-перелік Transparency International увійшли ще 2 західняки.

  Два найбільших хабарники, щодо яких велися справи, – родом із Західної України. В цьогорічному рейтингу найбільших хабарів в Україні, який щорічно складає Transparency International, опинилося відразу четверо західняків, з яких троє представляють Буковину.

  Серед трійки буковинських хабарників і “переможець” рейтингу – генеральний директор ринку “Калинівський”, що отримав 2,249 мільйона гривень за користування новими торговельними приміщеннями. Двоє інших – Кам’янський сільський голова (хабар за оренду риболовецького озера) та заступник голови райради Першотравневого району (хабар за дозвіл на реконструкцію місцевого ринку), по 1,039 та 0,810 мільйона гривень хабарів і 6 та 7 місце в рейтингу відповідно.

  Другий номер в рейтингу найбільших хабарників України – Львівський начальник відділу в обласному управлінні боротьби з економічною злочинністю.

  Федір Орищук, експерт Transperensy International, нещодавно для Громадського радіо розповів, що лише частину хабарників вдається засудити. Велика частина нечистих на руку чиновників уникає покарання – отримує іспитові терміни або ж їхню вину суді просто не можуть довести.

  Таким чином із 4 згаданих осіб лише 6 та 7 в рейтингу потрапили за ґрати. А два цьогорічні “рекордсмени” – відбулися легким переляком.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх