Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Економіка

  Які автомобілі купували найчастіше? Найпопулярніші бренди: перелік

  У жовтні 2023 року, згідно з інформацією від “Укравтопром”, українські громадяни придбали понад 5,7 тисяч нових легкових автомобілів, що становить 83% більше, ніж у попередньому році. Споживча активність в цьому автомобільному сегменті зросла на 0,7% порівняно з вереснем 2023 року. Найпопулярніші бренди ватомобілів практично не змінні.

  За цими даними, найбільший попит серед автомобілів минулого місяця спостерігався на автомобілі Toyota, кількість зареєстрованих автомобілів цієї марки склала 929 одиниць. В порівнянні з 2022 роком, продажі японського виробника в Україні зросли на 40%. Другим за популярністю став бренд Volkswagen, кількість зареєстрованих авто цієї марки збільшилася втричі і становила 574 одиниці.

  Також серед лідерів з продажу були Skoda з 477 проданими автомобілями, BMW з 461 реалізованими машинами та Renault з результатом у 432 автомобілі. Протягом останнього місяця автомобілем, що найбільше продається, лишається Renault Duster з 387 зареєстрованими автомобілями.

  Загалом з січня по жовтень 2023 року українці придбали та зареєстрували 49,6 тисяч нових легкових автомобілів, що на 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх