Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Гроші

  Як заробляти на криптовалютних депозитах?

  Банківські вклади не позбавлені безпеки, проте низька відсоткова ставка дає змогу лише перекрити інфляцію, але не заробити на цих інвестиціях. Цифрові валюти, незважаючи на уповільнення зростання останнім часом, залишаються одним із найперспективніших інструментів. Сьогодні криптоплатформи пропонують покласти криптовалюту на депозит та заробляти на цьому пасивно. Завдяки появі нових інструментів на криптобіржах ця сфера постійно приваблює новачків.

  Особливості крипто-депозиту

  Цю послугу ще називають криптолендінгом. І якщо у традиційній системі за депозити відповідають банки, то у криптовалютному світі зробити внесок можна на біржах. Банки використовують депозити своїх клієнтів, щоб видавати кредити та отримувати гроші з різниці ставок. Лендинг криптовалют працює аналогічно: криптобіржі беруть цифрові активи під відсоток та перевкладають їх, наприклад, у маржинальну торгівлю. Криптодепозити представлені у широкій варіативності і за термінами, і за умовами – з фіксованою чи плаваючою ставкою, з регулярним нарахуванням відсотків або після закінчення терміну.

  Крипто-лендинг, доступний на великих біржах, вважається порівняно надійним, оскільки знижується ризик злому чи скама. Єдиний аспект пов’язаний з тим, що криптобіржу можуть зламати або курс криптовалюти обвалиться. Розмір прибутку за криптодепозитом залежить від кількох факторів:

  • Вибраний спосіб.
  • Діючі умови.
  • Особистий досвід вкладника.

  Оформляти таку послугу рекомендується лише тим користувачам, які вже мають хоча б мінімальні знання про криптовалюти та інвестиції. Завдяки цьому ви зможете знайти вигідні напрямки, безпечні платформи та ефективні методи вкладення коштів.

  Як заробити з криптовалюти на депозиті?

  Алгоритм схожий на те, як працює банківський депозит. Користувач безстроково чи певний період вносить свої гроші, після чого забирає відсоток від вкладеної суми. Депозит криптовалют передбачає такі кроки:

  • Вкладник віддає свою крипту платформі.
  • Майданчик залучає позичені активи в обігу та витягує з цього прибуток.
  • За це біржа нараховує інвестору дивіденди.

  Криптолендинг часто приваблює новачків, оскільки він не вимагає глибоких знань у темі криптовалют та цифрових технологій. Щоб робити вклади в Біткоінах та інших валютах, вам потрібне мінімальне уявлення про криптовалютний ринок. Оформити криптодепозит можна на біржі WhiteBIT – одна із найбільших криптоплатформ у Європі. На сайті ви можете ознайомитися з доступними планами та вибрати найвигідніший для себе. Тут ви можете заробляти до 18,64%.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх