Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львові замість первоцвітів пропонують любуватися паперовими квітами

Львів

У Львові замість первоцвітів пропонують любуватися паперовими квітами

Львів готується до весни в екологічному аспекті. Розпочнеться вона з екологічної акції “Первоцвіти просять захисту”.

Чиновники, прихильники здорової екології, прагнуть ефективно захистити рослини, а також не допустити порушення природоохоронного законодавства у Львові.

Тривалість акції – місяць, з 14 лютого до 14 березня. Про це повідомляє Львіврада.

За мету організатори ставлять заклик до жителів міста не купувати на вулиці первоцвітів (підсніжник, шафран (крокус), білоцвіт весняний), які є в більшості зникаючими видами рослин. Це повинно звести до мінімуму кількість квітів на ринку.

– Адже замість кожного проданого букетика торговці зриватимуть нові квіти, – підкреслюють проблему в екологічному управлінні Львівради.

На старті акції у центрі Львова активісти місцевих ГО “Екоzахист” та “Самопоміч” роздаватимуть на вулицях агітаційну продукцію – буклети та штучні, вручну виготовлені первоцвіти. У виготовленні паперових аналогів рідкісних квітів організаторам допомагатиме Львівський міський дитячий екологічно-натуралістичний центр.

P.S.: Цікавим є той факт, що на виготовлення 1000 листків паперу формату А4, наприклад, для брошури, іде близько 20 кг деревини. Таким чином, одне зрубане дерево може врятувати близько тисячі квіточок.

Сайт громадської журналістики

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top