Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ТОП 10 пород собак для вашої дитини

Новини

ТОП 10 пород собак для вашої дитини

Собака найкращий друг людини. Собаки дають нам море задоволення, вони лояльні та чарівні. Існує досить широкий спектр порід собак (маленькі, великі, сторожеві та інші), і визначитись з вибором зазвичай буває дуже важко. Собака є досить важливою в сім’ї, оскільки вони допомагають дітям розвивати комунікативну функцію граючись. Собака зазвичай виражає любов і вірність дитині облизуючи її, граючись, супроводжуючи її до школи та на прогулянці.

 Нижче наведені деякі з кращих порід собак для дітей.

 1. Бульдог  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Бульдог є однією з найкращих порід собак для вашої дитини. Ці собаки демонструють якості, якими діти будуть насолоджуватися, наприклад, занадто ніжний і люблячий. Бульдог має слухняний і дружній характер, що дозволяє батькам відчувати себе комфортно залишаючи собаку з дітьми. Також бульдоги є гіпоалергенними, тому жодної небезпеки для здоров’я вашої малечі не несуть. Бульдог також є хорошим вибором, тому що живуть від восьми до чотирнадцяти років.

 2. Золотистий ретривер                                                

  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Золотистий ретривер є ще одним з грайливих і енергійних псів, саме тому ця порода підходить для вашої дитини. Вони дружні навіть до незнайомців. Їх лояльність робить їх ідеальними друзями для дітей, тому що діти можуть маніпулювати ним, як вони хочуть, коли грають. Тривалість життя від десяти до чотирнадцяти років.

 3. Бігль (Beagle)  

  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Ця собака, обожнює не тільки дітей, а й дорослих. Ці пси  демонструють багато м’якості, є навіть мають темперамент і яким легко захопитися. Також їхня шерсть досить коротка, вони не представляють ніякої загрози для здоров’я дітей з точки зору алергії.  Beagle демонструють високий інтелект, тому дітям буде цікаво грати з ними.  Їх невеликий розмір також дозволяє дітям відчувати себе більш комфортно з ними.

 4. Ньюфаундленд

  Джерело: superpesik.ru

  Ньюфаундленд є одним з найпопулярніших порід собак для дітей.  Їхні найбільші переваги це загартованість та ласкавість. Тим не менше, їх шерсть може стати збудником алергії у вашої малечі. Орієнтовно пси живуть від восьми до дванадцяти років.

 5. Вижла (Vizsla) 

  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Це найласкавіша порода собак для дітей. Вони мають ніжний характер і досить активні щоб не дати вашій дитині занудьгувати. Також гавкають вони рідко, тому ваша дитина, навіть сама маленька, не буде його боятися. Пес буде служити вашій родині від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

 6. Ірландський сетер 

  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Ірландський сетер є ще однією дуже грайливою породою собак з великою кількістю енергії, що означає, що він може грати з дітьми протягом усього дня не втомлюючись. Вони також є безпечними, тому що їх шерсть коротка і має низький рівень ризику алергічних реакцій. Живуть ці пси від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

 7. Пудель

  Джерело: http://pets.amerikanki.com

  Пудель є одним з найменших порід собак що робить їх доступними навіть для дуже маленьких дітей. Вони демонструють багато інтелекту і активності, що дозволяє легко їх дресирувати. Пудель показує багато лояльності і таким чином, не представляє загрози під час гри з дітьми, тому що він може добре слідувати інструкціям і командам. Як і більшість інших порід собак має “термін служби” від дванадцяти до п’ятнадцяти років, тобто буде вірним другом протягом тривалого часу.

 8. Лабрадор ретривер Джерело: kaleidoscopelife.ru

  Цей пес є ще однією популярною породою для дітей. Лабрадори, грайливі і люблять дітей. Іншою найважливішою характеристикою цих собак є те, що вони великі плавці, це робить їх ідеальними компаньйонами для дітей, коли ті йдуть поплавати. Лабрадор ретривер має високий інтелект і легко піддається дресируванню, що робить його ще більш підходящим для гри з дітьми.

 9. Коллі Джерело: kiev.ko.olx.ua

  Коллі це ще одним порода, яка ідеально підходить для дітей, особливо тому, що він може захистити їх. Вони активні і дітям подобається їх грайливий характер. Їх легко навчати слухатись команд, таким чином, навіть діти можуть вчити їх, коли вони грають разом. Ще однією важливою перевагою цієї собаки є те, що вони дуже “чутливі” і можуть попередити, коли існує небезпека в домашніх умовах.

 10. Кокер-спанієль  

  Джерело: puppy5.com

  Кокер-спанієль – найдобріша порода собак для дитини. Хочете показати дитині, що таке справжня дружба? Ніхто не знає про неї стільки, скільки знає кокер-спанієль. Ці ласкаві створіння буквально розчиняються в господарі. Виховувати і дресирувати кокера не складно, але от за шерсткою доведеться подоглядати. Натомість ви отримаєте друга для дитини з великої літери.

Не забувайте, про те, що будь-яка собака потребує догляду любові та спілкування. Добре подумайте, чи готові ви взяти на себе відповідальність за свого нового друга? Якщо ж ні, то може все ж простіше завести рибок? Вибір за Вами.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top